2018
Startside



Videoer på YouTube

Portræt på DK4 med 3 patienthistorier

Kræft - de forbudte kure


Protektor for kræftforeningen Tidslerne Ghita Nørby
| Om Tidslerne
Bestyrelse

Formand
Mai Nielsen
Ådalsparken 29
6710 Esbjerg V
T: 86 11 32 44
M: 40 15 90 11
formand@tidslerne.dk

Næstformand
Eghon Engelund
Kirkebjergvej 2, Tved
8420 Knebel
M: 27 11 63 80
naestformand@tidslerne.dk

Kasserer
Lone Hauerbach
Klokkekildevej 68b
3550 Slangerup
M: 52 10 10 20
kasserer@tidslerne.dk

Webmaster / Facebook
Torben Nielsen
Rørsangervej 46, 1.tv
2400 København NV
M: 26 39 00 04
webmaster@tidslerne.dk

ForeningsAdministration
Jacob Hansen
Parkvej 1F, 1.4
4000 Roskilde
M: 24 80 90 30
jacob@tidslerne.dk

Redaktion / Blad
Nancy Andersen
Lupinvej 5
3550 Slangerup
M: 26 29 39 48
redaktion@tidslerne.dk

John Madsen
Majgårdsparken 15,
6705 Esbjerg Ø
M: 20 67 88 13
 


Sekretariat
Vibeke Lystlund
sekretariat@tidslerne.dk

Tidsellinjen
Ida Nielsen
Parksvinget 23,
6710 Esbjerg
M: 30 27 22 51
tidsellinjen@tidslerne.dk

Intern revisor
Peter Køpke
Egernvej 12,
6000 Kolding
T: 75 50 68 75
M: 20 13 71 21
peterkoepke@stofanet.dk

Intern revisor
Michael Lauth
Egevænget 61,
6051 Almind
M: 20 85 35 53
kolding@tidslerne.dk





Til sidens top


SØG PÅ TIDSLERNE.DK
Søg blandt mere end 227 artikler


Deltag via Facebook

Læs tidligere blade